avance
04 اسفند 1401 - 11:44

جزییات جدیدی از حمله هوایی صهیونیست‌ها به نوار غزه+ فیلم

رسانه های فلسطین با انتشار عکس ها و فیلم هایی، جزییات جدیدی از حمله هوایی صهیونیست‌های اشغالگر به نوار غزه را رسانه ای کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنگنده‌ های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز پنجشنبه اهدافی را در نوار غزه بمباران کردند.

منابع فلسطینی در این خصوص اعلام کردند که جنگنده‌ های اسرائیلی پایگاه «بدر» در غرب شهر غزه و یک پایگاه دیگر در اردوگاه «البریج» در مرکز نوار غزه را مورد حمله قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی هم در بیانیه‌ ای مدعی شد که جنگنده‌ های این رژیم یک کارگاه تولید تجهیزات جنگی دریایی حماس را در شمال نوار غزه بمباران کرده‌ است!

این حملات تلفات جانی نداشته است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین فیلمی از لحظه بمباران یکی از پایگاه‌ های مقاومت توسط جنگنده‌ های صهیونیست در نوار غزه را نیز منتشر کردند.

پیشتر اعلام شده بود که منابع فلسطینی بامداد پنج شنبه از به صدا درآمدن آژیر خطر در سرزمین‌های اشغالی خبر داده بودند.

خبرنگار شبکه الجزیره از شلیک چند راکت از نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین مجاور غزه خبر داد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز گفت که آژیر هشدار در شهرک‌ های صهیونیست نشین عسقلان و سدیروت در مجاورت نوار غزه فعال شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در عین حال ادعا کرد چند فروند راکت را که از نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین مجاور این نوار شلیک شده بود، رهگیری و منهدم کرده است.

کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی از شلیک حدود ۶ فروند راکت از نوار غزه به سمت عسقلان و شهرک‌های صهیونیست نشین مجاور این نوار خبر داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1052222